Aroma per makina

Shitet nga: Aromat Dje 23:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

13 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shes aromat per makina han shum te mira dhe majn arom jasht zakinisht te gjat aromat jan te ardhura prej belgjike kush merr ma shum se 1000 copa i jap ne qmimi te shumices.por baj edhe ndrrim me ndonje telefon iphon 6 ose 5s ose 5 ose baj ndrrim edhe me ndonje skuter ne vler deri 400 ose 500 ero per ma shum info nr 044493334. Viber 0037744406445 mundi te lajmrohnibne viber ju lutem ne dit pune mas ores 14 kurse te shtunen dhe te dillen tan diten.ju flm per mir kuptim. Jan shum te mira aromat per autolarje qmimi i diskutushum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim