HOVERBOARD Smart balance - shumic/pakic

Shitet nga: nard 30 Maj 21:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

139 EUR   179 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
HOVERBOARD RROTA Kompani e specializuar per shitje te produkteve hoverboard smart balanace wheel - self balance scooter Me pakice dhe shumice.

GJENDEMI ne albi mall (kati zero) hyrja lindje, Veternik Prishitne. Kemi modele te ndryshme dhe shumllojshmeri ngjyra, po ashtu bejm servisimin e te gjitha modeleve hoverboard

**************************************
** per shumic kontakto ne tel **
*****************************************

Hoverboard mbi 10 modele / te gjitha ngjyrat / direkt nga fabrika

Transporti gratis ne krejt kosoven - pagesa pasi ta pranoni produktin

Per porosi tel
+377 45 204 208

Na gjeni ne:
facebook:
https://www.facebook.com/hoverboardrrota
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim