Karrika dhe banka per kurse shkolla etj

Shitet nga: Ardian 08 Shk 14:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

18 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shiten karrika dhe banka per kurse, shkolla etj. jane shum pak te perdorura dhe ne gjendje shum te mire.

Cmimet:1... Tavoline per kompjuter - 20 euro/cop
2..foltore per ligjerata 50euro copa
3. dy zyre komplet (tavolina e madhe dy fotele te lekures tavoline e vogel ) cmimi 700 euro kompleti
per me shum informata na kontaktoni 044 55 66 77 ose viber +37744556677.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim