Llaçe të ndryshme, fasada dekorative etj...

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: As Trade 13 Mar 19:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shesim materiale, të cilat përdoren për ndërtimin siq janë: llaçe, fasada dekorative, ngjyra, ngjitës qeramike, hidroizolim, produkte me bazë gipsi etj. Cmimet e produkteve tona janë konkurse në treg si dhe me cilsi të lartë.
Produktet tona janë të shënuera më poshtë:
1. Llaq - 10 (Mallter i gatshem)
2. Ngjtës qeramike për dysheme
3. Ngjitës qeramike për mure
4. Ngjitës për stiropor
5. Ngjitës për mermer dhe granit
6. Ngjitës për siporeks
7. Shpric
8. Fuga për mure
9. Fuga për dysheme
10. Glet (masë rrafshuse)
11. Glet final (përdorim të jashtëm)
12. Glet final (përdorim i brendshëm
13. Fasadë 1.5 mm (ABRIB)
14. Fasadë 2 mm (ABRIB)
15. Fasadë 2.5 mm (ABRIB)
16. Fasadë 3 mm (ABRIB)
17. Fasadë 1.0 mm full (ABRIB)
18. Fasadë 1.5 mm full (ABRIB)
19. Fasadë 2 mm full (ABRIB)

Të interesuarit mund të na kontaktojn në e-mail adresen tonë: as-trade@live.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim