Makina industriale lavatrice , tharëse dhe pranga

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ALMA-BP 09 Tet 08:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shitja e makinave industriale larëse, tharëse dhe pranga nga markat

- PRIMUS
- MIELE
- ELECTROLUX
- IPSO
- GIRBAU
- DHE TË TJERËT

NEW DHE PERDORIM (të dorës së dytë)

Nga 7 deri në 50 kg.

Për hotel, spital, lavanderi, restorant

Ne jemi vendosur në MAQEDONI !!

Email jonë - info@alma-bp.mk

+38971377877 (vetëm anglisht dhe serbisht)

Të fala

makinë larëse, tharëse, lavanderi, pastrim kimik, Lavatriqe industriale, profesionale, washing machine, lavanderia lavatrice tharse hekur hekuri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim