200 cop jakne te reja

Shitet nga: Ahmet Sot 09:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
Shes 200 jakne te reja te lekures per femra
te gjitha jan ne paketa me seri S M L XL XXL
jaknet jan shum kualitet te reja (pa perdor)
shiten vetem me shumic

Çmimi -- 8 euro copa

kan mbet edhe 200 cop jakne

Gjindemi ne Prishtine

tel. 045617555
Viber. 00377 45 617 555
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim