Edhe 300 cop jakne te reja - 10 euro copa - NDRRIM

Shitet nga: Nexhat 11 Jan 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
Shes 300 cop jakne te reja te lekures shum kualitet
shiten me shumic

Ndrrim me vetur

tel. 045617555
Viber. 00377 45 617 555
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim