Porosis dhe importoj paisje te ndryshme nga Amer..

Shitet nga: SP 27 Qer 10:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
Beje porosin dhe importimin e paisjev te ndryshme nga Amerika dhe Europa ,ju vetem dergoni emrin e artikullit ne jua sjellim ne shtepin tuaj.


045/633-321 & 049/333-986
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim