Shitet komplet malli nga evropa

Shitet nga: Besi 17 Mar 12:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

899 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
Shitet malli nga evropa ,second hand' ka dhe te reja me tiketa jan rreth 4500copa cmimi 1190€ mundsi ndrrimi me vetur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim