shitet komplet malli bej ndrrim me iphon 7

Shitet nga: Besi 16 Maj 23:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR   990 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
Shitet malli nga evropa ,second hand' ka dhe te reja me tiketa jan 100 pal farmerka per femra si dhe maica fustana etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim