Pajaqall

Shitet nga: Lulzim Shala 06 Krr 08:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR   95 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Muzikë
Pajaqall(800 w) dhe box
+38649811587 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim