shes muziken baseri dhe pajaqalla

Shitet nga: liridon 12 Mar 17:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Muzikë
Shes muziken o shum e mir jon origjinale qesin teper za kush o i interesum mun me thirr bajm edhe ndrrime me qa tna kon venon 045543095
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim