🌈Kompjuter dhe tavolinen per kompjuter (PC)

Shitet nga: Pc (kompjuter dhe tavolin) Sot 18:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shes Pc komplet ne gjendje shume te mire i ruajtur 17' ((rreth 38 cm ekarani))se bashku me tavolinen((tavolina ka gjatesi rreth 80 cm dhe ne qoshe ka vrimen me mbyllje per kablla qe mos te shifen)) ekrani HP dhe shtepiza DELL pozicioni i shtrire ! Per me shume na shkruani ne viber !Prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim