🌈Tavoline per kompjuter (PC)

Shitet nga: Pc (kompjuter dhe tavolin) 23 Gsh 09:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shes tavolinen per kompjuter((tavolina ka gjatesi rreth 80 cm dhe ne qoshe ka vrimen me mbyllje per kablla qe mos te shifen)) ! Per me shume na shkruani ne viber !Prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim