Apple MacMini 2.3Ghz i5 | 500HDD | 8GB Ram| HDMI

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AppleOpro 25 Sht 09:01 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Apple MacMini 2.3 i5Ghz | 500HDD | 8GB Ram|


Processori : i5 2.3GHz
Memory : 8GB Ram
HDD : 500GB
Lidhet me TV HD apo Ekran me HDMI Kabllo


Pothuajse i ri


Kontakt tel dhe VIBER +38649700457

VEREJTJE:
Ndodh shpesh email nuk pranoj direkt nga MERRJEP shkaku i gabimeve te tyre, me dergoni direkt email ne
appleopro@gmail.com

iphone4 ... iphone 4s iphone 3gs appleiphone 4s shtepia banesagalaxy s2 qanta ara troll ari montim dekodim qip ipad macbook pro macbook appleopro sony vaio dell frip toshiba hp msiipad 2 samsung s3 motorolla audio mollat bmwipad 3 nokia samsung s2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim