Ethereum miner Rig RX 480 8GB 170-175 mhs

Shitet nga: Pc Sot 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 350 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Rig 4
Rx 480 8gb powercolor 29-30mhs per grafik 6x
total 170-180 mh/s
Eshte i montuar vetem me i fut ne Rryme dhe me prodhu ethereum siacoin zcash etj. per me shume informata 049800914
Posedoj rig me GTX 1070 ASUS STRIX
Viber 0037745422282
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim