Gaming PC + Monitor HD 19 inch 99.99 €

Shitet nga: Granit 27 Jan 00:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

99,99 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shitet PC + Monitor HD 19 inch per vetem 99.99 €!!!

Shtepiza dhe Monitori jan ne gjende te mire pasi qe nuk i kam perdorur shume
per arsyje mungeses se kohes.
Me to vijn kabllat e rrymes(per Shtepiz dhe Monitor) si dhe kablla VGA.
Shtepiza eshte e formatizuar dhe optimizuar per lojna.
Ne te gjendet edhe nje set lojrash te ndryshme te cillat i shihni ne fotot.

Kontakto ne Whatsapp: +37745287352

Specifikacionet e Shtepizes:

CPU(Procesori): Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2180 @ 2.00GHz(me dy berthama fizike dmth 2 x 2.00 GHz = 4.00 GHz)
Memory(RAM): 4GB
Motherboard(Pllaka ame): ASUSTeK Computer INC. P5ND2 SE
Display Adapters(Kartela Grafike): NVIDIA GeForce 9400 GT 1GB dedicated RAM
HDD(Hard diskat): C: 75GB, D:150GB
DVD: ASUS DRW-1608P3S
Network Adapters(Kartela e rrjetit): Realtek PCIe GBE Family Controller
Sound Card(Kartela e zerit): Digital Audio (S/PDIF) (High Definition)
BIOS Info: AT/AT COMPATIBLE | 10/27/06 | ACRSYS - 42302e31
OS(Sistemi Operativ): Windows 8.1 Pro 64bit.

Specifikacionet e Monitorit:

Model Name G925HDA

Panel
Screen Size 18.5"W
Aspect Ratio 16:9
Resolution (max.) 1366x768
Pixel Pitch (mm) 0.3
Brightness (typ.) 200 cd/?
Native Contrast (typ.) 700:1
DCR (Dynamic Contrast Ratio) (typ.) 40000:1
Panel Type TN
Viewing Angle (L/R;U/D) (CR>=10)90/65
Response Time 5ms (GTG)

Audio/Video Inputs/Outputs
Input Connector D-sub
Power Supply (90~264 AC) Built-in
Power Consumption
(On mode) 23W(max)
Power Consumption
(Power saving mode) <1W

Dimensions & Weight
CTN Dimensions (HxWxD mm) 420x510x126
Dimensions (HxWxD mm) 345.8x444.4x165
Dimensions with Wall Mount (HxWxD mm) 278.8x444.4x62.1
Net Weight (kg) 2.8
Gross Weight (kg) 4.3

Special Features
Senseye® Senseye+Photo
Vista Compatibility Basic
Color Temperature Reddish / Normal/ Bluish /user mode
OSD Language 17 languages
VESA Wall Mounting 100x100mm
Tilt (down/up) -5/20
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim