Monitora 15"

Shitet nga: lika 21 Sht 10:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR   8 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shes monitora ne gjendje te rregullt, mund ti shihni dhe ti provoni vete. Per me shume kontakto

Viber +386 49 799 164

Cmimi i diskutueshem

Lika shet gjithçka

Kliko likalika per ti pare te gjitha shitjet nga une
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim