Pc ( kompjuter me tavoline)

Shitet nga: Pc(kompjuter)me tavoline 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shes Pc ne gjendje shume te mire i ruajtur se bashku me tavolinen! ekrani HP dhe shtepiza DELL Per me shume na kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim