Pc Kompjuter dhe tavolinen shes urgjent

Shitet nga: Pc (kompjuter dhe tavolin) Dje 17:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shes Pc ne gjendje shume te mire i ruajtur 17' (rreth 38 cm ekarani)se bashku me tavolinen( tavolina ka gjatesi rreth 80 cm) ekrani HP dhe shtepiza DELL pozicioni i shtrire ! Per me shume na shkruani ne viber !Prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim