DELL E6400

Shitet nga: Dell 19 Nën 21:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR   190 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes dell E6400 ne gjendje te shkëlqyer , baterinë e mban 1 orë deri 1 orë e 40 min, me këto të dhëna:

ka te instaluar Windows 7 Professional ( 32 bit )
Origjinal te licencuar nga Microsofti
ka të instaluar viberin ( dmth mund ta përdorni viberin edhe në laptop )
ekrani, 14.1 inç
core 2 duo ( 2.40 Ghz , 2.40 Ghz )
4 GB Ram
250 HDD
Adapterin origjinal te DELL-it

Për të gjitha këto ju garantoj, për funksionimin e tij në mënyrë të shkëlqyer.
Fotot janë origjinale të laptopit i cili është në shitje.
Çmimi 150 euro, (i diskutueshëm ), për blerës serioz.


Bëj ndërrim me:
ndonjë loptop me performancë më të lartë ( shtoj pare)
tablet samsung 10 inch
ndonjë telefon që më konvenon ,
Me ndërrim ka çmim më të lartë dhe jo këtë që është në shitje.
Për më tepër mund të kontaktoni në çdo kohë në numrat:
044/603-459
+37744603459 ( viber )
+37744603459 ( whatsapp )
049/622-835

Apo në e-mail do tju përgjigjem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim