HP elitebook 8440p core i5 i ri

Shitet nga: Arianit 04 Nën 14:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

210 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shitet HP elitebook core i5 2.4ghz
RAM: 4GB
HDD: 250GB
Display: 14.1 inch

Laptopti eshte i shpejte dhe shume i pershtatshem, Eshte i paperdorur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim