Hp pavilion dv5 1157eg nvidia

Shitet nga: xxx 06 Gsh 12:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR   150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Prodhuesi: Hewlett-Packard(HP)
Modeli: Pavilion
Shitet llaptopi ne gjendje shum te mire,core 2 duo,3 gb ram, 300 gb hard disk, dhe kartel grafike nvidia afro 2 gb per me shume shikoni fotot e ratingut dhe performancave me te hollsishme


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim