Urgjent Hp Probook 4530s i5 8 gb

Shitet nga: liridon 02 Pri 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Prodhuesi: Hewlett-Packard(HP)
Modeli: ProBook
i5 2.50 gjenerata e 2-t

8gb ram

grafika ati radeon si dhe intel hd

hdd 250 gb

cmimi i fundit 200 euro.

vrejtje bateria nuk i punon

045303-606
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim