Lenovo Flex 2 - 14D

Shitet nga: Lenovo 24 Maj 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

340 EUR   420 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
AMD A4 -6210 APU with Radeon R3 Graphics 1.80 GHz
RAM 4.00 GB
64 Bit
Harddisk 500GB , Full Windows 10
Baterin e mban perafersisht 4 orë
Ekrani kthehet mbrapa dhe mund te perdoret edhe si Tablet ,
Llaptopi eshte shum i ruajtur ,
per ma shum info 049662223
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim