MacBook Pro 17 inch Late 2008

Shitet nga: MPB 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

359 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
MacBook Pro (17-inch, Late 2008)
MacBook-i eshte ne gjendje shume te mire dhe eshte shume i shpejt, deri tash e kam perdor vet.

Eshte i porositur me specifika ekstra ne Apple:

Processori: Core 2 Duo 2.5GHz me Bus Speed 800 MHz
Ram: 4GB 667MHz DDR2 SDRAM
Grafika: NVIDIA GeForce 8600M GT 512 MB
Ekrani: Rezolucioni 1920x1080(Widescreen)

Eshte i blere ne Gjermani dhe e ka tastaturen ne gjuhen Gjermane.

Para 2 Javesh(14.08.2015) ja kam blere Adapterin e ri ne Molla-KS(105€).
Gjithashtu e ka te instaluar SSD me 120GB - Samsung 840 EVO(100€).
Baterine nuk e ka origjinal por e mban rreth 2ore.
Te instaluar e ka versionin e fundit OS X Yosemite 10.10.5

Shes sepse kam blere nje model me te ri.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim