Printer multifunksional (Print/Copy/Scan)

Shitet nga: Ardian 26 Pri 22:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes pajisjen kompjuterike multifunksionale 3 ne 1: Printer/Kopje/Scanner e firmes Lexmark. Eshte e blere ne Gjermani dhe e paperdorur. Ka me vete nje toner color dhe nje bardh e zi. Cmimi sipas marreveshjes. Numri : 045/301-807 , 049/238-693
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim