Shitet Acer Aspire e15 edhe ndrrim, viber

Shitet nga: Fidaim 20 Nën 20:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shitet acer aspire e 15, ngjendje t rregullt, i ri n paket. boj ndrrime dhe me naj ore t dores telefon ose me naj bicikell. Munii me shkru edhe ne viber, ju mirepresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim