ThinkPad X1 Carbon 3G/4G

Shitet nga: Emir 21 Shk 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
SHITET: ThinkPad X1 Carbon 14' Bussines Class, me 3G/4G, deri me 07. Dhjetor 2017 ka garancion Internacional, Llaptopi shum pak eshte i perdorur, sikur i ri eshte, dhe me garancion.


*** Processor: Intel Core i7-4550U (2-core, 1.50 - 3.00 GHz, 4MB cache)
*** Memory: 8GB (2x 4096MB) - DDR3, 1600Mhz
*** Video Card: Intel HD Graphics 5000 (shared memory)
*** Disk: 256GB SSD
*** Display: 14.0-inch (35.56 cm.) - 2560x1440 (WQHD), IPS mat
* Connectivity: Wi-Fi 802.11 a / g / n, WWAN
* Adapter 4G, Bluetooth 4.0
* Interfaces
* 1x USB 3.0
* 1x USB 2.0
* integrated webcam
* Microphone
* combined audio jack
* mini DisplayPort
* 4 in 1 memory card reader
* fingerprint
* backlit keyboard
*** 8-cell battery (up to 6 hours and 19 minutes)
*** Weight 1.41 kg. (With battery)
*** OS : Windows 10 Education (64-bit)


PA NDRRIME.

Kontakt permes email,viber,whatsapp ose skype,se jam nga Shkupi,po vi edhe ne Prishtinë,po me shum ndodhem ne Shkup

Kontakt:
Prishtinë: 044/489-548
Shkup: +38970550274 (viber,whatsapp)


Çmimi sipas Marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim