Android TV Box 4K HD quad core 64bit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AppleOpro 06 Tet 15:42 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

59 EUR   160 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Tableta
Android Box
Quad Core
4K dalje
Quad Core 64bit
Me WiFi
Te instaluar Xbmc Kodi me kanale te panumerta nga e gjithe bota
Aplikacione te shumta te instaluara
I perdorur disa here dhe eshte i ri
Vjen me dirigjues, kabllo hdmi, adapter gjitha ne kuti te vet
Mud te instalohen gjitha aplikacionet nga google store
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim