iPad 2 32GB

Shitet nga: Drin 18 Shk 11:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Tableta
iPad 2 32GB i perdorur ne gjendje perfekte pa asnje problem. Eshte dora e pare e perdorur nga un personalisht. Ipadi ka dhe adabterin e tij. Kontakt nr ose viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim