iPad 4 ne gjendje perfekte

Shitet nga: Shpat 18 Shk 00:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Tableta
Shitet iPad 4 ne gjendje te rregullt po me disa grritha te vogla normalisht por perndryshe gjithqka ne rregull. Ngjyra e bardhe, 16gb me verzionin e ri 9.1.
Per cdo gje me kontaktonu ne email adres dhe pastaj mund te flasim edhe me telefon. Ju mirepres!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim