samsung galaxy tab II

Shitet nga: Samsung 30 Dhj 17:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Tableta
Shitet ose ndrrohet Samsung galaxy II 10.01 16 GB. Tableta eshte ne gjendje te rregullt perveq touch screen dhe xhamin duhet ndrru, bej ndrrim me smart phone nese me konvenon shtoj pare.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim