GAMING PC, i5 Asus GT 740 2GB- ndrrim me PS4

Shitet nga: Boiken 01 Shk 12:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR   450 EUR

Komuna: Prishtinë
Nderroj PC-n me Playstation 4, shume i ruajtur dhe pak i perdorur, perqon te gjitha lojrat kompjuterike me te rejat.

Procesor: i5
Kartela Grafike: Asus GT 740 2GB
HDD: 500 GB
RAM: 8 GB

Te interesuarit mund te me kontatkojne ne viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim