PLAYSTATION 2 ME USB MEMORY CARD DHE LOJË

Shitet nga: Playstation 2 Dje 20:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
PLAYSTATION 2

2 KONTROLLERA TË RI

1 USB 8 GB DHE LOJ TË INSTALUME

1 MEMORY CARD

DHE KABLLAT TJERA PËR TV DHE RRYMËTEL; 044/940075
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim