Pjese per gjistika ps3 dhe ps4

Shitet nga: ps3 dhe ps4 17 Nën 14:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shesum pjese per gjistik ps3 dhe ps4 me pakic dhe me shumic
-Guma Ps3 dhe Ps4
-Shirita Ps3
-R2 dhe L2 Ps4
-Analoga Ps4
-Konektor Ps3
dhe shum artikuj tjere te interesuarit le te lajmrohen ne tel 045298188 dhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim