PlayStation 4 super qmim

Shitet nga: ps3 dhe ps4 23 Maj 20:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes Play station 4 ka dy gjistik dhe 2cd(,pes2015,Dying light)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim