PlayStation Invertar

Shitet nga: ps3 dhe ps4 17 Sht 01:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes invertarin e play station
3tv (1tv sony bravia 40",2tv LG 42")
3Play station 3 me multiman
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim