Playstation 3 me qip

Shitet nga: ps3 dhe ps4 Sot 01:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Playstation3 me qip ka 10loje te instalume edhe ka dy gjistik per me shum ne viber +37744755344
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim