Shitet Play Station 3 me 14 lojra

Shitet nga: Lis 29 Tet 14:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

175 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet Play Station 3 me 14 lojra,headset dhe 2 controllers i paketuar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim