PLAYSTATION 2 ME USB MEMORY CARD DHE LOJË

Shitet nga: Playstation 2 Sot 07:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS2
PLAYSTATION 2

1 USB 8 GB DHE LOJ TË INSTALUME

1 MEMORY CARD

2 KONTROLLERA

DHE KABLLAT TJERA PËR TV DHE RRYMËTEL : 044/940075
VIBER : +37744940075

Loj,lojra,videolojra,ps2,ps3,ps4,playstation,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim