Xbox 360 Me Hdd me qip LT 3.0+ **Ndrrim***

Shitet nga: Xbox 360 11 Maj 18:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Xbox 360 me hdd 20gb punon pa naj defekt osht i modifikuar dmth ska shanc mu nxeh sepse ka coolera shtes siq shihet ne foto plus e ka edhe "12v mod" ku shpejtesia e coolerave te xboxit qendron gjithmon ne maksimum dhe e mbron prej "Red Ring Of Death" ka qip LT 3.0 qe i qel lojrat ma te reja, synin e ka shum tfort poashtu nuk e ka "ban" ne xbox store dhe muni me lujt online pa problem ose me hi me downloadu lojra me ndegju muzik me shiqu filma etj.

Xboxi vjen me nje xhostik siq shihet me drita led te kalterta, dhe me adapter kabell per tv nuk kam se mu ka demtu.Fotot origjinale!!!!!

Kontaktoni me Viber ne ket numer:+37745353284 vetem me mesazhat i kthej shpejt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim