Mp3 iNTEX

Shitet nga: fisi 01 Dhj 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 EUR   15 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : MP3/4/5-player/CD
Shes MP3 iNTEX i ardhur nga gjermania shum pak i persorur, 1 GB memorje, me degjuse dhe ka kabllon per mbushje dhe per transferimin e muzikave nga kompjuteri...
viber; +37744906181
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim