Shes Aux Cable Adapter per RCD VW

Shitet nga: Aux Cable 05 Pri 10:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : MP3/4/5-player/CD
Shes Aux Cable Adapter per te gjitha llojet e Radiov si
RCD 210, RCD 310, RNS 310, RNS 315, RCD 510, RNS 510, RCD 550, RNS 810 and the RNS 850
VW.Adapteri eshte Origjinal qe mundeni ta lidhni zerimin e Vetures me Telefon per biseda dhe per te ndegjuar muzikë nga Telefoni,Ipadi e tij.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim