Muzike per Veture PIONEER

Shitet nga: Bujari 17 Jan 22:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR   240 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shitet Muzika per Veture
Perforcuesi Mosfet me mundesi 4x150 Watt ose 2x300 Watt...Cmimi 60 euro

Altoparlantet 2 cope PIONEER 2x300 Watt..Cmimi 90 euro

Altoparlantet 2 cope KENWOOD 2x240 Watt...Cmimi 90 euro
Ne rast blerjes komplet cmimi eshte 190 euro

Kontakti ne Viber +37744-111-155
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim