Kuti origjinale per bass

Shitet nga: ... 14 Shk 18:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Qmimi i fundit 15euro

kutia e ka edhe rrjeten nese ju duhet
20 cm vendi per zmadhus.

Bregu i diellit Pr.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim