Kuti per bass

Shitet nga: ... 04 Nën 22:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
kutia eshte origjinale. E ka edhe rrjeten nese ju duhet
20 cm vendi per zmadhus. I gjat gjys meter
Cmimi 15 euro i fundit

Bregu i diellit Pr.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim