Perforcus Marantz pm505 dc

Shitet nga: muhamet 15 Nën 22:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Marentz cd 46 mk2
maranz sm80 paraporforcus
marantz sc80 porforcus 2x 110w rms 8oma (200euro)

Marantz pm 505dc
marentz st530 radio
Marentz cd 74 cd player (200euro)komplet


B&w 305 referents (250euro)

Fotot jan origjinale

Viber +37744114483 per informata
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim