Shes subwoofer 2100 wat gjithsej

Shitet nga: Rrezon 04 Dhj 17:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes subwooferin mbi 2000 wat krejt, shum pak i perdorur . Ka renditje - JBL 1200 wat , Pioneer 2 me 360 dhe 2 me 50. Viber +38649120399
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim