Shiten

Shitet nga: Valon 18 Jan 15:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR   180 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shiten: Subwoofer auna 2x1000w
Sony xplode 1500w
Boss capacitor 2.0
Ne gjendje te rregulltNr viber..0037744705100
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim